Vi är en byrå som...

 

Vi är en Redovisningsbyrå med inriktning mot små och medelstora kunder som verkar i Småland, Halland och Skåne, vi erbjuder dock våra tjänster över hela landet. Förutom traditionella redovisningstjänster erbjuder vi konsultation inom affärsrådgivning, skatt & juridik samt revision.

Vårt mål är att hjälpa dig frigöra tid så att du kan fokusera på det du tycker är kul, ditt företag!

Vi är idag 11 personer som arbetar hos Ekonomkonsulter och har mycket olika kompetenser, ta kontakt med oss så matchar vi dig med den person som bäst kan hjälpa till med din fråga.

Välkommen!

Martina Dornerus

Jurist/kontorschef                            

Martina@ekonomkonsulter.se

Anncharlott Johansson

Redovisningskonsult       

Anncharlott@ekonomkonsulter.se

Anne Isaksson

Redovisningskonsult

Anne@ekonomkonsulter.se

Lars Dornerus

Auktoriserad Redovsiningskonsult

Lars@ekonomkonsulter.se

Jessica Axelsson

Redovisningskonsult

Jessica@ekonomkonsulter.se

Anette Jönsson

Redovisningskonsult

Anette@ekonomkonsulter.se

Andreas Johansson

Redovisningskonsult

Andreas@ekonomkonsulter.se

Pia Vidigsson

Redovisningskonsult

Pia@ekonomkonsulter.se

Therese Rud Svensson

Redovisningskonsult

Therese@ekonomkonsulter.se

Christian Andersson

Revisor

Christian@ekonomkonsulter.se