Vi är en byrå som...

 

Vi är en Auktoriserad Redovisningsbyrå med inriktning mot små och medelstora kunder som verkar i Småland, Halland och Skåne, vi erbjuder dock våra tjänster över hela landet. Förutom redovisningstjänster erbjuder vi konsultation inom affärsrådgivning, skatt & juridik samt revision.

Vårt mål är att hjälpa dig frigöra tid så att du kan fokusera på det du tycker är kul, ditt företag!

Vi är idag 9 personer som arbetar hos Ekonomkonsulter och har mycket olika kompetenser, ta kontakt med oss så matchar vi dig med den person som bäst kan hjälpa till med din fråga.

Välkommen!

Anncharlott Johansson

Redovisningskonsult       

Anncharlott@ekonomkonsulter.se

Lena Johansson

Redovisningskonsult

Lena@ekonomkonsulter.se

Martina Dornerus

Jurist/kontorschef                            

Martina@ekonomkonsulter.se

Jessica Axelsson

Redovisningskonsult

Jessica@ekonomkonsulter.se

Anette Jönsson

Redovisningskonsult

Anette@ekonomkonsulter.se

Christian Andersson

Revisor

Christian@ekonomkonsulter.se

Pia Vidigsson

Redovisningskonsult

Pia@ekonomkonsulter.se

Karin Engström

Redovisningskonsult

Karin@ekonomkonsulter.se

Lars Dornerus

Affärsrådgivning

Lars@ekonomkonsulter.se